Dekorace do okna

0 Menu Hledat

Útulná místnost

Přemýšlíte jak zpříjemnit atmosféru Vašeho bytu? Pak je oddělení textilu a dekoračních látek to pravé. Vyberte si dekorační látku podle vlastního vkusu a pusťte se do dekorování. V naší nabídce najdete krásné a kvalitní látky španělské značky Alhambra a v kamenné prodejně v Náměšti nad Oslavou pak mnoho dalších značek. Z vybraných textilií Vám rádi ušijeme jakýkoli výrobek.

Obývací pokoj

Obývací pokoj je místnost kde přijímáme hosty, odpočíváme a trávíme příjemné chvíle s rodinou. Atmosféru obývacího pokoje je vhodné zpříjemnit dekoračními polštářky laděnými se závěsem, sedací soupravou nebo kobercem. Z dekoračních látek do obývacího pokoje si také můžete nechat ušít například sedací pytel nebo použít vybrané látky k očalounění.

Ložnice

V ložnici využijte dekorační látky na závěsy a polštářky, ale také na přehoz přes postel. Díky na míru ušitému přehozu bude Vaše ložnice vždy pěkně upravená.

Dětský pokoj

Nabízíme celé kolekce dětských textilií. Dolaďte dětem jejich království podle jejich zájmů. Pro chlapce vytvoříte díky textiliím, tapetám a kobercům například námořnický pokoj. Dívku potěšíte královstvím jako z pohádky.