Tyrkysové dekorační polštářky

0 Menu Hledat

Jedinečný způsob jak oživit obývací pokoj nebo ložnici jsou dekorační polštářky. Nabízíme krásné a kvalitní materiály, ze kterých Vám ušijeme polštářky podle Vašich představ. Do dekoračních polštářků používáme kvalitní výplně z polyesterových kuliček od firmy Every.

Vybírejte z návrhů

Máte možnost vybrat si z již ušitých a připravených dekoračních povlaků na polštářky. Povlaky na polštářky jsou z nápaditých textilií značek PT, Alhambra a mnoho dalších s praktickým uzávěrem na zip.

Ušijeme Vám polštářky na míru

V oddělení dekoračních látek si vyberte látku podle Vašich představ a nechte si ušít originální polštářky na míru. K polštářkům do obývacího pokoje si současně můžete nechat ušít okrasný pás na konferenční stolek, prostírání nebo ubrus. Polštářky a textilní dekorace vyniknou pokud jsou pěkně sladěné a tak je nejlepší vybírat skupinku stejných nebo k sobě sladěných polštářů.

Oblíbené polštářky v dekoru umělecké malby nádherně uživí místnost a díky vkusné a pestré paletě barev můžete ladit pokoj pokaždé do jiné barvy a polštářky se budou stále hodit.