Koberce
0 Menu Hledat

Moderní kusový koberec Scion Pajaro Steel 23904 (140x200)

Brink&Campman

Vlněný koberec s originálním vzorem ptáčků ve třech barevných variantách. Vnese svěží vítr do vašeho interiéru a zcela jistě zaujme i děti.

Zvolte velikost:
13 226 Kč cena za kus
ks

Podrobné informace

Dostupnost: do 14 dnů
Rozměry (cm): 140x200
Výrobce: Brink&Campman
Typ květináče: obdélník
Barva: šedá
Materiál: vlna
Umístění v interiéru: obývací pokoj, ložnice, hala, pracovna, dětský pokoj
Způsob výroby: ručně tuftovaný
Výška vlasu (mm): 12
Hmotnost (g/m2): 4500

Další informace

Holandská společnost Brink&Campman  vyrábí kvalitní koberce od roku 1897. Kombinace více než 100 let zkušeností, znalostí, know-how a nikdy nekončící proces vývoje produktů vybudovaly značce B&C věhlas jak doma v Holandsku, tak po celém světě. Pravidelně vytváří nové kolekce; tyto kolekce jsou ovlivněny nejnovějšími trendy a tendencemi v módě, nábytkářství a dalších příbuzných odvětvích. B&C se již roky specializuje ve třech typech koberců: axminsterských tkaných kobercích, ručně taftovaných kobercích a ručně vázaných kobercích. Brink&Campman také prodává krásné kolekce koberců od známých anglických designových značek Scion, Harlequin a Sanderson, stejně jako Bluebellgray, Wedgewood a Ted Baker.

Scion je mladá britská značka, která vznikla v roce 2012 a zaplnila tak díru na trhu, který volal po svěžích, osobitých a cenově dostupných bytových doplňcích. Nabízí tapety, látky, koberce, ložní prádlo, ručníky, nádobí i koupelnové doplňky. Scion se vyznačuje tím, že kombinuje pestré barvy a čisté designy inspirované skandinávským stylem. Například jejich Mr. Fox se stal jedním z ikonických designů dekády. Designéři pracují ve studiu v Leicestershire a produkty jsou vyráběny pouze v továrnách, které jsou známy svými závazky vůči životnímu prostředí a udržitelnosti.