Koberce
0 Menu Hledat

Podrobné informace

Dostupnost: na objednávku
Rozměry (cm): 140 x 200
Výrobce: Brink&Campman
Barva: žlutá, šedá (žlutá, šedá)
Materiál: Vlna
Umístění v interiéru: obývací pokoj, ložnice
Způsob výroby: ručně taftovaný

Další informace

 Holandská společnost Brink&Campman  vyrábí kvalitní koberce od roku 1897. Kombinace více než 100 let zkušeností, znalostí, know-how a nikdy nekončící proces vývoje produktů vybudovaly značce B&C věhlas jak doma v Holandsku, tak po celém světě. Pravidelně vytváří nové kolekce; tyto kolekce jsou ovlivněny nejnovějšími trendy a tendencemi v módě, nábytkářství a dalších příbuzných odvětvích. 

B&C se již roky specializuje ve třech typech koberců: axminsterských tkaných kobercích, ručně taftovaných kobercích a ručně vázaných kobercích.

 Brink&Campman také prodává krásné kolekce koberců od známých anglických designových značek Scion, Harlequin a Sanderson, stejně jako Bluebellgray, Wedgewood a Ted Baker.

Ted Baker je značka, která vznikla na konci 80.let ve Velké Británii nabízí pánské i dámské oblečení, doplňky a všechno mezi tím. Vytváří neobyčejnou a zároveň dostupnou módu a doplňky s výrazným využitím vzorů a barev. Se showroomy v Londýně, Paříži, Dubaji, Athénách, Dublinu, ale například i na Taiwanu a v Hong Kongu je to jedna z nejrychleji rostoucích lifestylových značek současnosti. Kvalitní design, nekonvenční přístup k módě a smysl pro humor dělají z této značky jasnou volbu pro všechny, kdo si potrpí na styl na originalitu.