Matrace
0 Menu Hledat

Ortopedická taštičková matrace model M2 (120 x 200)

Vegas 20 % sleva
Komfortní střední tvrdost této matraci dodávají dvě vrstvy inovativního materiálu MemoryFoam s efektem tvarové paměti. MODERN M2
Zvolte velikost:
21 187 Kč 16 950 Kč cena za kus
ks

Podrobné informace

Dostupnost: na objednávku
Rozměry (cm): 120 x 200
Nosnost (kg): 150
Výrobce: Vegas
Snímatelný potah: ano
Celková výška matrace (cm): 19 + potah

Další informace

Výška matrace 21 cm /19 cm bez potahu a bavlněného plátna/. Zatížení 150 kg.

 

Pružinový blok - výška 13 cm. Exkluzivní nezávislý pružinový blok systému Vernestet S 300 (každá pružina je v samostatné taštičce z netkané textilie, zdokonalené uspořádání pružin ve tvaru včelích plástů, hustota – 296 pružin na 1m2). Záruka činí 20 let. Výrobce „AGRO“ (Německo).

 

Viskoelastická deska - výška 3 cm. Viskoelastická deska Memory. Viskoelastický materiál s efektem paměti (hustota - 50 kg/m3). Dodává povrchu matrace měkkost, uvolňuje tělo během spánku (výrobce VITA, Velká Británie).

 

Bavlněné plátno -  přírodní materiál vytvořený z lisovaných vrstev bavlněných nití. Používá se pro vodní vzdušnou regulaci, zabezpečuje ideální mikroklima.

 

Nábytková síťka - bezpečnostní mezivrstva rozděluje pružinový blok a měkkou náplň.

 

Potah - snímatelný potah s klimatizační výplní a netkanou textilií. Vyroben z jemné hedvábí připomínající látky TENCEL® (280 g/m2). Speciální úprava extraktem z aloe (aloe vera) dělá látku měkkou a velmi jemnou a příjemnou na omak. Základ potahu tvoří přírodní vlákna z celulózy, které dávají látce výjimečnou pevnost. Materiál je vysoce prodyšný, proto povrch matrace zůstává vždy suchý a komfortní. Výrobce textilií - "Bodet & Horst" (Německo).

 

Vhodná podložka - pevný lamelový nebo masivní rošt.