Matrace
0 Menu Hledat

Ortopedická taštičková matrace model M2 (200 x 200 )

Vegas na objednávku
Díky tomu, že tento model patří mezi měkčí matrace, je vhodný pro seniory a pro lidi s citlivou pokožkou. Pro děti jej velmi nedoporučujeme, protože páteř dítěte se vyvíjí a potřebuje proto tvrdou podložku. Naopak je tomu u starších lidí, kteří mají citlivější pokožku, kosti a celé tělo, a proto jim doporučujeme tuto měkčí matraci, která se přizpůsobí i těm nejmenším nerovnostem. Matrace model M2 je vhodná i pro lidi s vyšší potivostí.


Tvrdost - 3 střední (vrchní strana) a 3 střední (spodní strana)


Záruka je 25 let na taštičkové jádro a 36 měsíců na celou matraci.

 

Zvolte velikost:
35 211 Kč cena za kus
ks

Podrobné informace

Dostupnost: na objednávku
Rozměry (cm): 200 x 200
Nosnost (kg): 150
Výrobce: Vegas
Snímatelný potah: ano
Celková výška matrace (cm): 22
Praní potahu: ano

Další informace

Madrace disponuje taštičkovým jádrem Medizone X1200 s taštičkami uspořádanými do tvaru včelí plástve s hustotou taštiček 296 ks/2. Na obou stranách je položená 3 cm silná vrstva paměťové pěny MemoryFoam a Like a Latex, což je velmi měkký a příjemný materiál. Matrace je zabalená do potahu CrystalTex. Potah obsahuje ionty zinku, díky kterým disponuje příznivými kosmetickými účinky na pokožku a podporuje její regeneraci. Váha vrchní potahové látky je 300 g/m2. Potah CrystalTex lze odzipovat po všech 4 stranách, rozdělit na dvě poloviny a prát na 40°C. Taštičková matrace model M2 je antialergická a hygienická.

Složení: 

1 Potah Poťah CrystalTex

Potah je vyrobený z měkké tkaniny CrystalTex s viskózovými vlákny. Tato tkanina „dýchá“ a zabezpečuje větrání matrace. Schopnost absorbovat a odpařovat nadměrnou vlhkost vytváří příznivé mikroklima pro pokožku spícího člověka. Dizajn tohoto potahu je doplněný větracími otvory a odolnými držadly pro pohodlné otáčení matrace. Potah je odnímatelný a je možné prát ho v pračce při teplotě max. 40 ° C.

2 Like a Latex Climalatex

Pěnový materiál, pocitově podobný přírodnímu latexu. Díky vysoké hustotě a pružnosti v kombinaci s měkkou elasticitou je to materiál s dlouhou životností a odolností vůči intenzivním zatížením.

3 Nábytková síťka Nábytková sieťka

Ochranná vrstva, která se používá na oddělení pružinového bloku a měkkých vrstev matrace, chrání je před opotřebením.

4 Medizone X1200 Medizone X1200

Unikátní blok nezávislých ocelových pružin s odlišnými zónami. Vyvážené rozdělení zón po celé délce matrace nejúčinněji zohledňuje anatomii lidského těla. Pravidelné uspořádání pružin zvyšuje přípustné zatížení. Průměr pružiny 60 mm. Výška pružinového bloku je 140 mm.

5 Nábytková síťka Nábytková sieťka

Ochranná vrstva, která se používá na oddělení pružinového bloku a měkkých vrstev matrace, chrání je před opotřebením.

6 Memoryfoam Latex softgel

Inovativní materiál s tvarovou pamětí používaný v kosmickém průmyslu. Má viskozitu i elasticitu a spícímu člověku přináší pocit beztíže.

7 Tricover

Moderní technologie balení matrace do nylonové síťky, která se natáhne na matraci a těsně se uzavře na obou koncích. Chrání matraci před předčasným opotřebením, udržuje vrstvy materiálů v matraci pod potahem ve stabilní poloze a prodlužuje její životnost.