Matrace
0 Menu Hledat

Ortopedická taštičková matrace model M3 (120 x 200 )

Vegas na objednávku
Matrace je vhodná pro člověka, který hledá tvrdší kvalitní matraci. Tvrdší matrace jsou vhodné hlavně pro aktivní sportovce a pro lidi, kteří vykonávají náročnou, spíše manuální práci. Lidé spící často na zádech také ocení kvality této taštičkové matrace. Díky použití velmi vzdušných materiálů mohou matraci využívat lidé, kteří se nadměrně potí. Tyto výhody činí matraci velmi populární mezi tvrdšími matracemi. 


Každá strana má jinou tvrdost - 4 středně tvrdý (vrchní strana) a 4 středně tvrdý (spodní strana)


Záruka je 25 let na taštičkové jádro a 36 měsíců na celou matraci

 

Zvolte velikost:
24 952 Kč cena za kus
ks

Podrobné informace

Dostupnost: na objednávku
Rozměry (cm): 120 x 200
Výrobce: Vegas
Snímatelný potah: ano
Celková výška matrace (cm): 23
Nosnost (kg): 160
Praní potahu: ano

Další informace

Nejpodstatnější částí matrace je taštičkové jádro Medizone X1200 s hustotou taštiček 296 ks/m2. Na jedné straně jádra je 1 cm kokosová deska a 3 cm silná latexová deska, na druhé straně je složení podobné, jen místo klasické latexové desky je použitý vylepšený Climalatex se speciální povrchovou profilací a Orto Hemp. Potah matrace CrystalTex s ionty zinku má příznivé kosmetické účinky na pokožku a podporuje její regeneraci. Váha vrchní potahové látky je 300 g/m2. Potah CrystalTex lze odzipovat po všech 4 stranách na dvě poloviny a prát na 40°C. Taštičková matrace model M3 je antialergická a hygienická.

Složení: 

1 Potah Poťah CrystalTex

Potah je vyrobený z měkké tkaniny CrystalTex s viskózovými vlákny. Tato tkanina „dýchá“ a zabezpečuje větrání matrace. Schopnost absorbovat a odpařovat nadměrnou vlhkost vytváří příznivé mikroklima pro pokožku spícího člověka. Dizajn tohoto potahu je doplněný větracími otvory a odolnými držadly pro pohodlné otáčení matrace. Potah je odnímatelný a je možné ho prát v pračce při teplotě max. 40 ° C.

2 Climalatex Climalatex

Přírodní latex vylepšený perforací a zvýšenou ventilací. Má reliéfní tvar se sedmi pohodlnými zónami a mikromasážním efektem. Spolehlivě se přizpůsobuje konturám těla a navozuje relaxaci.

3 Kokosová deska Kokosová vrstva

Kokosová vrstva – přírodní materiál sestávající z lisovaných kokosových vláken, impregnovaný latexem.

4 Medizone X1200 Medizone X1200

Unikátní blok nezávislých ocelových pružin s odlišnými zónami. Vyvážené rozdělení zón po celé délce matrace nejúčinněji zohledňuje anatomii lidského těla. Pravidelné uspořádání pružin zvyšuje přípustné zatížení. Průměr pružiny 60 mm. Výška pružinového bloku je 140 mm.

5 Orto Hemp Orto Hemp

Přírodní materiál z konopných vláken šetrný k životnému prostředí, který se vyrábí technologií vpichování jehlou, což je bezpečně upevňuje do jednotné husté vrstvy. Používá se na dosažení potřebné tvrdosti matrace, zatímco má zvýšenou flexibilitu a dokonale se přizpůsobuje konturám těla.

6 Latex

Latex

Přírodní latex – materiál, získaný z mízy kaučukového dřeva (o hustotě 65kg/m3). Tento materiál vyniká antialergickými a hygienickými vlastnostmi, zajišťuje dokonalou prodyšnost a má dlouhou životnost.

Tricover

Moderní technologie balení matrace do nylonové síťky, která se natáhne na matraci a těsně se uzavře na obou koncích. Chrání matraci před předčasným opotřebením, udržuje vrstvy materiálů v matraci pod potahem ve stabilní poloze a prodlužuje její životnost.