Matrace
0 Menu Hledat

Ortopedická taštičková matrace model M3 (200 x 200 )

Vegas
Symetrická obměna modelu 20. Strany matrace jsou tvrdší díky přidané kokosové desce. MODERN M3
Zvolte velikost:
28 990 Kč cena za kus
ks

Podrobné informace

Dostupnost: na objednávku
Rozměry (cm): 200 x 200
Nosnost (kg): 150
Výrobce: Vegas
Snímatelný potah: ano
Celková výška matrace (cm): 21 + potah
Praní potahu: ano

Další informace

Výška matrace 23 cm /21 cm bez potahu a bavlněného plátna/, nosnost 150 kg.

 

Pružinový blok - výška 13 cm. Exkluzivní nezávislý pružinový blok systému Vernestet S 300 (každá pružina je v samostatné taštičce z netkané textilie, zdokonalené uspořádání pružin ve tvaru včelích plástů, hustota – 296 pružin na 1m2). Záruka činí 20 let. Výrobce „AGRO“ (Německo).

 

Climalatex - výška 3 cm. Sedm zón tvrdosti. Latex se zdokonalenou vodní a vzdušnou regulací. Díky jedinečnému tvaru zvyšuje bodovou elasticitu matrace. Výrobce „ARTILAT“ (Belgie), vyrobeno v České republice (Nymburk).

 

Latexová deska - Výška 3 cm. Přírodní latex – materiál získaný z mízy kaučukového dřeva (s hustotou 65kg/m3). Tento materiál vyniká antialergickými a hygienickými vlastnostmi, zabezpečuje dokonalou provzdušenost a má dlouhou životnost. Suroviny se dovážejí z jihovýchodní Asie. Výrobce „ARTILAT“ (Belgie), vyrobeno v České republice (Nymburk).

 

Kokosová deska - výška 3 cm. Přírodní latex – materiál získaný z mízy kaučukového dřeva (s hustotou 65kg/m3). Tento materiál vyniká antialergickými a hygienickými vlastnostmi, zabezpečuje dokonalou provzdušenost a má dlouhou životnost. Suroviny se dovážejí z jihovýchodní Asie. Výrobce „ARTILAT“ (Belgie), vyrobeno v České republice (Nymburk).

 

Bavlněné plátno - Přírodní materiál vytvořený z lisovaných vrstev bavlněných nití. Používá se pro vodní vzdušnou regulaci, zabezpečuje ideální mikroklima.

 

Potah - Snímatelný potah s klimatizační výplní a netkanou textilií. Vyroben z jemné hedvábí připomínající látky TENCEL® (280 g/m2). Speciální úprava extraktem z aloe (aloe vera) dělá látku měkkou a velmi jemnou a příjemnou na omak. Základ potahu tvoří přírodní vlákna z celulózy, které dávají látce výjimečnou pevnost. Materiál je vysoce prodyšný, proto povrch matrace zůstává vždy suchý a komfortní. Výrobce textilií - "Bodet & Horst" (Německo).