Matrace
0 Menu Hledat

Ortopedická taštičková matrace model M4 (160 x 200 )

Vegas
Komfortní ortopedická matrace z kolekce MODERN M4, Tvrdší asymetrická modifikace modelu 20 - třícentimetrová vrstva latexu nahrazena deskou z kokosových vláken. Vydrží zatížení až 130 kg.
Zvolte velikost:
21 490 Kč cena za kus
ks

Podrobné informace

Dostupnost: na objednávku
Rozměry (cm): 160 x 200
Výrobce: Vegas
Snímatelný potah: ano
Celková výška matrace (cm): 20 + potah
Nosnost (kg): 130
Praní potahu: ano

Další informace

Výška matrace 22 cm /20 cm bez potahu a bavlněného plátna., zatížení 130 kg. tvrdost na jedné straně 5 - tvrdá a na druhé straně 4 - středně tvrdá.

 

Pružinový blok - výška 13 cm. Exkluzivní nezávislý pružinový blok systému Vernestet S 300 (každá pružina je v samostatné taštičce z netkané textilie, zdokonalené uspořádání pružin ve tvaru včelích plástů, hustota – 296 pružin na 1m2). Záruka činí 20 let. Výrobce „AGRO“ (Německo).

 

Climalatex - výška 3 cm. Sedm zón tvrdosti. Latex se zdokonalenou vodní a vzdušnou regulací. Díky jedinečnému tvaru zvyšuje bodovou elasticitu matrace. Výrobce „ARTILAT“ (Belgie), vyrobeno v České republice (Nymburk).

 

Kokosová deska - výška 1 cm.

 

Kokosová deska - výška 3 cm. Kokosová vrstva, přírodní materiál vytvořený z lisovaných kokosových vláken, impregnovaný latexem s hustotou 100kg/m3. Suroviny se dovážejí ze Srí Lanky. Výrobce „Enkev“ (Holandsko).

 

Bavlněné plátno - přírodní materiál vytvořený z lisovaných vrstev bavlněných nití. Používá se pro vodní vzdušnou regulaci, zabezpečuje ideální mikroklima.

 

Potah - snímatelný potah s klimatizační výplní a netkanou textilií. Vyroben z jemné hedvábí připomínající látky TENCEL® (280 g/m2). Speciální úprava extraktem z aloe (aloe vera) dělá látku měkkou a velmi jemnou a příjemnou na omak. Základ potahu tvoří přírodní vlákna z celulózy, které dávají látce výjimečnou pevnost. Materiál je vysoce prodyšný, proto povrch matrace zůstává vždy suchý a komfortní. Výrobce textilií - "Bodet & Horst" (Německo).

 

Vhodná podložka - pevný lamelový nebo masivní rošt.