Matrace
0 Menu Hledat

Ortopedická taštičková matrace model M4 (200 x 200)

Vegas na objednávku
Matrace je vhodná pro děti, zejména tvrdší část matrace. Následně po dosažení věku 20 až 23 let se matrace jednoduše otočí na druhou, měkčí stranu a už dospělý člověk ji může nadále využívat. Vzhledem k tomu, že matrace patří mezi nejtvrdší matrace vůbec, doporučuje se hlavně lidem s problémy horní části páteře. Její vysoký stupeň tvrdosti ocení aktivní sportovci nebo těžce pracující lidé, například stavaři nebo horníci. Lidé s nadměrnou, ale nepravidelnou fyzickou námahou ocení hlavně možnost otáčet matraci a tak měnit její tvrdost. V případě, že lékař kvůli zdravotním problémům pacientovi doporučil spát na tvrdém lůžku, je model M4 velkou výhodou: nemusíte kupovat novou matraci jen na krátké použití, stačí jen otočit tu, co máte. Navíc tvrdé a levné matrace na krátké použití rychle ztrácejí svou tvrdost, což může mít za následek ještě větší problémy než před započetím léčby. 


Každá strana má jinou tvrdost - 4 středně tvrdý (vrchní strana) a 5 tvrdý (spodní strana)


Záruka je 25 let na taštičkové jádro a 36 měsíců na celou matraci. 

 

Zvolte velikost:
28 103 Kč cena za kus
ks

Podrobné informace

Dostupnost: na objednávku
Rozměry (cm): 200 x 200
Výrobce: Vegas
Snímatelný potah: ano
Celková výška matrace (cm): 22
Nosnost (kg): 150
Praní potahu: ano

Další informace

Taštičková matrace model Modern M4 je složená z jádra Medizone X1200 hustotou taštiček 296 ks/m2. Pružinky jsou uspořádané do šestiúhelníků, díky čemuž je jádro pevné a vydrží vysoké zatížení. Nejtvrdší strana produktu je pokryta silnou kokosovou deskou impregnovanou latexem v celém jejím objemu. Díky tomu je tato strana matrace velmi tvrdá, zároveň ale i velmi pružná a svou tuhost si zachovává po dlouhá léta. Druhá, měkčí strana obsahuje jen 1 cm Orto Hemp a 3 cm Latex softgel. Potah matrace je vyroben kombinací přírodních a syntetických materiálů, které stojí za všemi jeho pozitivními vlastnostmi. Potah s obsahem iontů zinku má příznivé kosmetické účinky na pokožku a podporuje její regeneraci. Váha vrchní potahové látky je 300 g/m2. Potah CrystalTex lze odzipovat na všech 4 stranách na dvě poloviny a lze jej prát na 40°C. Taštičková matrace model M4 je antialergická a hygienická.

Složení:

1 Potah Poťah CrystalTex

Potah je vyrobený z měkké tkaniny CrystalTex s viskózovými vlákny. Tato tkanina „dýchá“ a zabezpečuje větrání matrace. Schopnost absorbovat a odpařovat nadměrnou vlhkost vytváří příznivé mikroklima pro pokožku spícího člověka. Dizajn tohoto potahu je doplněný větracími otvory a odolnými držadly pro pohodlné otáčení matrace. Potah je odnímatelný a je možné ho prát v pračce při teplotě max. 40 ° C.

2 Latex softgel Latex softgel

Klasický přírodní latex vyrobený ze zpěněné šťávy kaučukovníku Hevea byl vylepšený přidáním unikátního chladivého gelu SoftGel. Mikrogranule gelu vytváří optimální teplotu pro spánek, při které člověk rychleji usne a obnoví svoji energii.

3 Orto Hemp Orto Hemp

Přírodní materiál z konopných vláken šetrný k životnému prostředí, který se vyrábí technologií vpichování jehlou, což je bezpečně upevňuje do jednotné husté vrstvy. Používá se na dosažení potřebné tvrdosti matrace, zatímco má zvýšenou flexibilitu a dokonale se přizpůsobuje konturám těla.

4 Medizone X1200 Medizone X1200

Unikátní blok nezávislých ocelových pružin s odlišnými zónami. Vyvážené rozdělení zón po celé délce matrace nejúčinněji zohledňuje anatomii lidského těla. Pravidelné uspořádání pružin zvyšuje přípustné zatížení. Průměr pružiny 60 mm. Výška pružinového bloku je 140 mm.

5 Kokosová deska Kokosová vrstva

Kokosová vrstva – přírodní materiál sestávající z lisovaných kokosových vláken, impregnovaný latexem.

Tricover

Moderní technologie balení matrace do nylonové síťky, která se natáhne na matraci a těsně se uzavře na obou koncích. Chrání matraci před předčasným opotřebením, udržuje vrstvy materiálů v matraci pod potahem ve stabilní poloze a prodlužuje její životnost.