Matrace
0 Menu Hledat

Ortopedická taštičková matrace model F1 (100 x 200 )

Vegas
Komfortní taštičková matrace z kolekce KOMFORT. Nejtvrdší model kolekce. Kombinace nezávislého pružinového bloku a kokosových desek po obou stranách matrace přináší variantu pro ty, kteří hledají tvrdé lůžko. Model F1
Zvolte velikost:
10 890 Kč cena za kus
ks

Podrobné informace

Dostupnost: na objednávku
Rozměry (cm): 100 x 200
Výrobce: Vegas
Snímatelný potah: ano
Celková výška matrace (cm): 20
Nosnost (kg): 120
Praní potahu: ano

Další informace

Výška matrace 20 cm /18 cm bez potahu a bavlněného plátna/, nosnost 120 kg.

 

Pružinový blok - výška 12 cm. Nezávislý pružinový blok systému „TFK“ (každá pružina je v samostatné taštičce z netkané textilie). Hustota – 256 pružin na 1m2, záruka činí 20 let. Výrobce „AGRO“ (Německo).

 

Kokosová deska - výška 3 cm. Kokosová vrstva, přírodní materiál vytvořený z lisovaných kokosových vláken, impregnovaný latexem s hustotou 100kg/m3. Suroviny se dovážejí ze Srí Lanky. Výrobce „Enkev“ (Holandsko).

 

Bavlněné plátno - přírodní materiál vytvořený z lisovaných vrstev bavlněných nití. Používá se pro vodní vzdušnou regulaci, zabezpečuje ideální mikroklima.

 

Potah - snímatelný potah, který se lehce čistí. Trikotová látka Stressfree (280g/m2) vyrobená společností Bodet&Horst (Německo) neakumuluje statickou energii. Potah je tvarově prošitý s klimatizační výplní a netkanou textilií.

 

Vhodná podložka - pevný lamelový nebo masivní rošt.