Matrace
0 Menu Hledat

Ortopedická taštičková matrace model F1 (140 x 200 )

Vegas na objednávku
Matrace se doporučuje lidem, kterým to výhradně nařídil lékař nebo ortoped. Díky velmi vysoké tvrdosti ji mohou používat lidé s problémy horní části páteře, případně aktivní sportovci. Lidé, kteří mají namáhavou manuální práci, také ocení její vysokou tvrdost.


Každá strana má jinou tvrdost - 5 tvrdá (vrchní strana) a 5 tvrdá (spodní strana)


Záruka je 25 let na taštičkové jádro a 36 měsíců na celou matraci.

 

Zvolte velikost:
15 569 Kč cena za kus
ks

Podrobné informace

Dostupnost: na objednávku
Rozměry (cm): 140 x 200
Výrobce: Vegas
Snímatelný potah: ano
Celková výška matrace (cm): 22
Nosnost (kg): 130
Praní potahu: ano

Další informace

Základem matrace je taštičkové jádro Medizone R1000 s hustotou taštiček 256ks/m2. Matrace je symetrická. To znamená, že obě strany mají stejné složení: 3 cm přírodní kokosové desky plně impregnované přírodním latexem. Hustota kokosových desek dosahuje až 100 kg/m3, což je záruka vysoké kvality a životnosti. Celý produkt je zabalený do komfortního antibakteriálního potahu Bambootex, který lze jednoduše odzipovat na dvě poloviny a prát na 40°C. Taštičková matrace model F1 je antialergická, antibakteriální a hygienická.

Složení:

1 Potah Poťah Bambootex

Pletený potah z ekologického úpletu Bambootex je měkký a velmi odolný. Má blahodární účinky na pokožku a vytváří optimální mikroklima lůžka. Zachovává vlastnosti i po mnoha praních. Potah je možné prát v pračce při teplotě max. 40 ° C.

2 Kokosová deska Kokosová vrstva

Přírodní materiál sestávající ze slisovaných kokosových vláken nasycených latexem.

3 Medizone R1000 Medizone R1000

Unikátní blok nezávislých ocelových pružin s odlišnými zónami. Vyvážené rozdělení zón po celé délce matrace nejúčinněji zohledňuje anatomii lidského těla. Přesně reaguje na zátěž a poskytuje optimální ortopedický efekt. Průměr pružiny 60 mm. Výška pružinového bloku je 140 mm.

4 Kokosová deska Kokosová vrstva

Přírodní materiál sestávající ze slisovaných kokosových vláken nasycených latexem.

Tricover

Moderní technologie balení matrace do nylonové síťky, která se natáhne na matraci a těsně se uzavře na obou koncích. Chrání matraci před předčasným opotřebením, udržuje vrstvy materiálů v matraci pod potahem ve stabilní poloze a prodlužuje její životnost.