Matrace
0 Menu Hledat

Ortopedická taštičková matrace model F2 (140 x 200 )

Vegas
Komfortní ortopedická taštičková matrace z kolekce KOMFORT, výška 22 mm, nosnost 130 kg, tvrdost střední. model F2
Zvolte velikost:
17 390 Kč cena za kus
ks

Podrobné informace

Dostupnost: na objednávku
Rozměry (cm): 140 x 200
Výrobce: Vegas
Snímatelný potah: ano
Celková výška matrace (cm): 22
Nosnost (kg): 130

Další informace

Pružinový blok - výška 12 cm. Nezávislý pružinový blok systému „TFK“ (každá pružina je v samostatné taštičce z netkané textilie). Hustota – 256 pružin na 1m2, záruka činí 20 let. Výrobce „AGRO“ (Německo).

 

Latexová deska - výška 3 cm. Přírodní latex – materiál získaný z mízy kaučukového dřeva (s hustotou 65kg/m3). Tento materiál vyniká antialergickými a hygienickými vlastnostmi, zabezpečuje dokonalou provzdušenost a má dlouhou životnost. Suroviny se dovážejí z jihovýchodní Asie. Výrobce „ARTILAT“ (Belgie), vyrobeno v České republice (Nymburk).

 

Kokosová deska - výška 1 cm. Kokosová vrstva, přírodní materiál vytvořený z lisovaných kokosových vláken, impregnovaný latexem s hustotou 100kg/m3. Suroviny se dovážejí ze Srí Lanky. Výrobce „Enkev“ (Holandsko).

 

Bavlněné plátno - přírodní materiál vytvořený z lisovaných vrstev bavlněných nití. Používá se pro vodní vzdušnou regulaci, zabezpečuje ideální mikroklima.

 

Potah - snímatelný potah, který se lehce čistí. Trikotová látka Stressfree (280g/m2) vyrobená společností Bodet&Horst (Německo) neakumuluje statickou energii. Potah je tvarově prošitý s klimatizační výplní a netkanou textilií.

 

Vhodná podložka - pevný lamelový nebo masivní rošt.