Matrace
0 Menu Hledat

Ortopedická taštičková matrace model F2 (180 x 200 )

Vegas na objednávku
Matrace je vhodná pro lidi, kteří rádi spí na boku. Její kvality ocení i zákazníci se sedavým zaměstnáním či lidé, kteří sportovní a pohybové aktivity příliš neoblibují. Matrace je vhodná i pro ty, kteří se nadměrně potí. Pokud rádi trávíte chvíle se svými nejbližšími, tak s těmito matracemi se jich už nezbavíte. Pokud hledáte ještě vyšší komfort a pohodlí, případně nosnost matrace, doporučujeme porovnání s ortopedickou matrací model kolekce Modern model M2.


Každá strana má jinou tvrdost - 3 střední (vrchní strana) a 3 střední (spodní strana)


Záruka je 25 let na taštičkové jádro a 36 měsíců na celou matraci

 

Zvolte velikost:
23 946 Kč cena za kus
ks

Podrobné informace

Dostupnost: na objednávku
Rozměry (cm): 180 x 200
Výrobce: Vegas
Snímatelný potah: ano
Celková výška matrace (cm): 23
Nosnost (kg): 130
Praní potahu: ano

Další informace

Hlavní výplní matrace je taštičkové jádro Medizone R1000 s hustotou taštiček 256ks/m2. Matrace má na obou stranách stejné složení, a to 1 cm přírodní Orto Hemp a 3 cm latexové desky. Jádro je vloženo do velmi příjemného, komfortního antibakteriálního potahu Bambootex, který lze odepnout na všech 4 stranách a lze jej prát na 40°C. Taštičková matrace model F2 je antialergická, antibakteriální a hygienická.

Složení:

1 Potah Poťah Bambootex

Pletený potah z ekologického úpletu Bambootex je měkký a velmi odolný. Má blahodární účinky na pokožku a vytváří optimální mikroklima lůžka. Zachovává vlastnosti i po mnoha praních. Potah je možné prát v pračce při teplotě max. 40 ° C.

2 Latex Latex

Přírodní latex – materiál, získaný z mízy kaučukového dřeva (o hustotě 65 kg/m3). Tento materiál vyniká antialergickými a hygienickými vlastnostmi, zajištuje dokonalou prodyšnost a má dlouhou životnost.

3 Orto Hemp Orto Hemp

Přírodní materiál z konopných vláken šetrný k životnému prostředí, který se vyrábí technologií vpichování jehlou, což je bezpečně upevňuje do jednotné husté vrstvy. Používá se na dosažení potřebné tvrdosti matrace, zatímco má zvýšenou flexibilitu a dokonale se přizpůsobuje konturám těla.

4 Medizone R1000 Medizone R1000

Unikátní blok nezávislých ocelových pružin s odlišnými zónami. Vyvážené rozdělení zón po celé délce matrace nejúčinněji zohledňuje anatomii lidského těla. Přesně reaguje na zátěž a poskytuje optimální ortopedický efekt. Průměr pružiny 60 mm. Výška pružinového bloku je 140 mm.

5 Orto Hemp Orto Hemp

Přírodní materiál z konopných vláken šetrný k životnému prostředí, který se vyrábí technologií vpichování jehlou, což je bezpečně upevňuje do jednotné husté vrstvy. Používá se na dosaženípotřebné tvrdosti matrace, zatímco má zvýšenou flexibilitu a dokonale se přizpůsobuje konturám těla.

6 Latex Latex

Přírodní latex – materiál, získaný z mízy kaučukového dřeva (o hustotě 65 kg/m3). Tento materiál vyniká antialergickými a hygienickými vlastnostmi, zajištuje dokonalou prodyšnost a má dlouhou životnost.

Tricover

Moderní technologie balení matrace do nylonové síťky, která se natáhne na matraci a těsně se uzavře na obou koncích. Chrání matraci před předčasným opotřebením, udržuje vrstvy materiálů v matraci pod potahem ve stabilní poloze a prodlužuje její životnost.