Matrace
0 Menu Hledat

Ortopedická taštičková matrace model F3 (120 x 200 )

Vegas na objednávku
Produkt je vhodný pro nenáročného zákazníka, který hledá tvrdší matraci. Tvrdší matrace jsou primárně vhodné pro aktivní sportovce a pro lidi, kteří vykonávají manuální práci. Lidé, kteří často spí na zádech, taktéž ocení kvality této taštičkové matrace. Optimální ortopedické vlastnosti jsou zárukou kvalitního vývoje mládeže.


Tvrdost - 4 středně tvrdá (vrchní strana) a 4 středně tvrdá (spodní strana)


Záruka je 20 let na taštičkové jádro a 36 měsíců na celou matraci

 

Zvolte velikost:
14 414 Kč cena za kus
ks

Podrobné informace

Dostupnost: na objednávku
Rozměry (cm): 120 x 200
Výrobce: Vegas
Snímatelný potah: ano
Celková výška matrace (cm): 22
Nosnost (kg): 130
Praní potahu: ano

Další informace

Hlavní výplní matrace je taštičkové jádro Medizone R1000 s hustotou taštiček 256ks/m2. Vzhledem k tomu, že matrace je symetrická, a tedy vrchní i spodní strana matrace je stejně tvrdá, je na obou stranách použito stejné složení: 2 cm pěnového materiálu Vegaflex jsou pokryty 1 cm přírodní kokosové desky a 1 cm přírodní orto hemp, která zlepšuje prodyšnost. Celý produkt je zabalený do komfortního antibakteriálního potahu Bambootex, který lze jednoduše odzipovat na polovinu a prát na 40°C. Taštičková matrace modelu F3 je antialergická, antibakteriální a hygienická.

Složení:

1 Potah Poťah Bambootex

Pletený potah z ekologického úpletu Bambootex je měkký a velmi odolný. Má blahodární účinky na pokožku a vytváří optimální mikroklima lůžka. Zachovává vlastnosti i po mnoha praních. Potah je možné prát v pračce při teplotě max. 40 ° C.

2 Orto Hemp

Orto Hemp

Přírodní materiál z konopných vláken šetrný k životnímu prostředí, který se vyrábí technologií vpichování jehlou, což je bezpečně upevňuje do jednotné husté vrstvy. Používá se na dosažení potřebné tvrdosti matrace, zatímco má zvýšenou flexibilitu a dokonale se přizpůsobuje konturám těla.

3 Vegaflex® Vegaflex

Syntetický pružný materiál, který má porézní strukturu. Je odolný a má vynikající regulaci vzduchu a vlhkosti.

4 Medizone R1000 Medizone R1000

Unikátní blok nezávislých ocelových pružin s odlišnými zónami. Vyvážené rozdělení zón po celé délce matrace nejúčinněji zohledňuje anatomii lidského těla. Přesně reaguje na zátěž a poskytuje optimální ortopedický efekt. Průměr pružiny 60 mm. Výška pružinového bloku je 140 mm.

5 Vegaflex®

Vegaflex

Syntetický pružný materiál, který má porézní strukturu. Je odolný a má vynikající regulaci vzduchu a vlhkosti.

6 Kokosová deska Kokosová vrstva Přírodní materiál sestávající ze slisovaných kokosových vláken nasycených latexem.
Nábytková síťka Nábytková síťka

Ochranná vrstva, která se používá na oddělení pružinového bloku a měkkých vrstev matrace, chrání je před opotřebením.

Tricover

Moderní technologie balení matrace do nylonové síťky, která se natáhne na matraci a těsně se uzavře na obou koncích. Chrání matraci před předčasným opotřebením, udržuje vrstvy materiálů v matraci pod potahem ve stabilní poloze a prodlužuje její životnost.