Bytový textil
0 Menu Hledat

Povlečení stella Noemi - mako jersey

Stella novinka
Krásné povlečení na jedno lůžko s jemným motivem malby květin. MAKO - JERSEY Je všeobecné označení pro lehké až středně těžké pleteniny. Výrobky mají měkký omak, dobře splývají, jsou nemačkavé, mírně roztažné a elastické. Povrch je hladký nebo lehce členitý. V provedení Mako - Jersey je obzvlášť jemný.
2 490 Kč cena za kus
ks

Podrobné informace

Katalogové číslo: 006698
Dostupnost: na objednávku
Výrobce: Stella
Materiál: 100% bavlna mako jersey
Rozměry (cm): 140x200+70x90
Údržba: Maximální teplota 60° Sušení v sušičce nižší teplota (jedna tečka) Zákaz bělení

Další informace

Ložní povlečení mako-jersey

Materiál Mako Jersey patří k jedněm z nejhebčích, které jsou vyrobené z bavlny. Látka Mako Jersey je prodyšná a velice dobře absorbuje vodu. Látka se používá k výrobě nejen povlečení, ale i prostěradel či oblečení.

Při výrobě látky Mako – Jersey se používá pletací stroj. Látka je pletená ze 100 % bavlny, pečlivě vybrané a kvalitní (pravá egyptská bavlna). Plete se do malých zrnitých oček. Tak jako vše, co je pletené má i materiál Mako – Jersey rub i líc, přičemž na rubu jsou drobná očka a na líci úzké svislé čárky vedle sebe.

Povlečení Mako Jersey je vyrobeno jako oboulícný úplet vysoké gramáže a jeho úprava zaručuje vysokou jemnost. Největší výhodou tohoto ložního prádla pak je, že nevyžaduje žehlení a bez problémů jej lze sušit v sušičce. Doporučujeme prát na rub se zapnutým zipem.