Umělé květiny

0 Menu Hledat

Patříte k milovníkům květin? Nabízíme luxusní umělé květiny francouzské značky SIA Home Fashion. Dokonalé propracování detailů květin nadchne i zkušeného floristu, umělé květiny vypadají jako živé. S květinami SIA budou Vaše dekorace vždy originální. Zvláštnost značky spočívá v každoročním tvoření čtyř rozsáhlých kolekcí květin. Díky bohaté nabídce můžete vytvářet pestré dekorace, doplňovat a měnit kytice podle nálady nebo aktuálního ročního období. 

Pro jarní období najdete v SIA květinách velký výběr rozkvetlých magnolií, nádherné kytice tulipánů nebo větvičky rozkvetlých třešní. Začátek léta přivítejte umělou květinou nádherných pivoněk a postupně nechte ve vázách rozkvétat kytice růží nebo hortenzií. Všechny květiny SIA mají přirozené barvy a od živých jsou k nerozeznání. Tvořte květinové dekorace, které Vám nikdy neuvadnou. 

Hotové umělé kytice SIA jsou nádherným dárkem pro každou ženu. Svázané, připravené kytice jsou jako živé. Nejoblíbenější jsou míchané kytice z více druhů květin. Z jednodruhových potom připravené kytice růží, pivoněk a tulipánů. K umělým květinám SIA nabízíme i originální skleněné nebo keramické vázy. SIA Home Fashion nezapomíná ani na krásu pokojových květin. Celé rostliny orchidejí včetně kořenového balu a kořenů jsou dotaženy k naprosté dokonalosti. 

Podzim vyzývá k dekorování přírodnin. V nabídce umělých květin SIA najdete také velké množství větví, prutů i malých větviček. SIA květiny Vás překvapí ztvárněním rostlin ve všech fázích. Najdete u nás magnolii po odkvětu, zimní psí víno nebo dekorační mech. 

Pro zimní období a vánoční dokorace nabízíme každý rok velký výběr nových zlatých, stříbrných, měděných nebo zasněžených okrasných větví. Podle Vaší fantazie můžete tvořit s větví plných korálků, ledových květů nebo plodů. Vše je tvořeno tak, aby byly možné zajímavé a vkusné kombinace.