ASA Selection – v jednoduchosti je krása

0 Menu Hledat

Ušlechtilé materiály použité v duchu filozofie "čistých vzorů a barev", moderní design a poctivá kvalita dekorací pro kuchyň, jídelnu a obývací pokoj.

Značka ASA Selection, byla založená návrhářkou Yvonne Schubkegel před 35 lety v místě Hoehr-Grenzhausen v Německu a dnes je jednou z předních firem ve svém oboru. Pravidelně uvádí na trh nové inovativní výrobky, které jsou distribuovány do 80 zemí světa. Její kolekce jsou nekonvenční a bez zbytečných ozdůbek, ale zcela v souladu s aktuálními trendy a duchem doby. Řada produktů ASA Selection ztělesňuje dokonalý tvar výrobku sjednocující funkční účelnost a estetický vzhled, a dbá na důsledně jednoduché vyjádření formy.

V nabídce je na 4000 výrobků jako jsou jídelní sady, příbory, čajové a kávové soupravy, mísy, vázy, sklo, svítidla, umělé květiny, prostírání, košíky, dekorace a doplňky. Vše v dokonalém barevném i tvarovém provedení. Značka ASA Selection získala mnohá prestižní ocenění za design včetně TAIPEI CYCLE d&i awards a iF DESIGN AWARD.

3022

Související produkty