Vybíráme dětský koberec

0 Menu Hledat
Při výběru dětského koberce mysleme hlavně na děti. Nasloucháme jim, protože ony samy nejlépe cítí svoje potřeby. Pokud je přizveme k diskusi o výběru koberce do jejich dětského pokoje, dáváme jim důležitost rozhodování a navíc v nich podporujeme utváření vlastního názoru a vkusu. Dětský koberec pro práci, studium, hru i zábavu je potom výsledkem jejich potřeb. 

Na co se dívat při výběru dětského koberce

Dětský koberec vybíráme buď celoplošný anebo kusový, s příjemným omakem a praktickou údržbou. Výběr dětského koberce směřujeme do optimistických pastelových barev, podporujících dětskou fantazii, radost a hravost a v neposlední řadě i přemýšlivost. Uvědomme si, že vždy působí elegantně, pokud se barva koberce objeví alespoň v detailu na stěně nebo v drobných doplňcích (šál závěsu, polštáře). Také víme, že tmavší a sytější odstíny barev pokoj ztemňují a opticky zmenšují.

Podívejte se do naší fotogalerie a nechte se inspirovat.

Koberce pro menší děti

Těm nejmenším uděláme radost dětským kobercem s dinosaurem, motýlem, sovou nebo opičkami. Čtverce koberce-puzzle s autíčky nebo medvídky zase můžeme skládat do libovolných rozměrů. Hitem letošní kolekce 2013 jsou dětské svítící koberce Glowy, které obsahují malé částečky, které ve tmě svítí. Vašemu dítěti se bude krásně usínat.

Koberce pro studenty

Větší děti - studenti mají pro výběr koberce jiná kritéria. Chtějí na koberci studovat, relaxovat, polehávat anebo posedávat s kamarády. Přicházejí s jasnější představou o vyjádření své osobitosti a originality, chtějí se výrazněji podílet na dotváření jim vytyčeného a jimi obývaného prostoru. Dejme jim příležitost a možnost vybrat si mezi kobercem shaggy s vysokým vlasem a měkkým našlápnutím anebo originálními vzory koberců Arte Espina, případně zvolit plastické 3D typy koberců řady Super Vizyon, Maya,Camea apod.

Přijďte si vybrat k nám

Na naší prodejně koberců v Náměšti nad Oslavou Vám rádi představíme všechny možnosti výběru koberců, poradíme a případně zapůjčíme koberec k vyzkoušení vám domů, postaráme se i o dopravu. Nakupovat můžete i prostřednictvím našeho e-shopu.