Povlečení a prostěradla

Máte rádi povlečení s květinovým motivem, zámeckým vzorem, nebo jen jednobarevné? U nás všechna tato povlečení naleznete v různých barevných provedeních a z různých materiálů. A navíc si ke každému povlečení můžete vybrat kvalitní bavlněné prostěradlo.
0 Menu Hledat

Česká značka STELLA ATELIERS, s. r. o. je výrobcem kvalitního bavlněného povlečení a prostěradel. Svým zpracováním nadchne i toho nejnáročnějšího spotřebitele. Povlečení se vyrábí v provedení mako jersej, mako satén, švýcarský Premium satén, jednobarevný mako satén UNI, mako damašek a mako brokát damašek. Povlečení je stálobarevné a i po mnohonásobném praní má krásné brilantní barvy a tvarovou pevnost. Značka Stella je záruka kvality a designu. Firma k výrobě ložního prádla používá bavlněnou surovinu nejvyšší kvality dostupné na trhu. Zpracovává se dlouhovlákenná ručně sbíraná bavlna s velmi nízkým procentem rostlinného znečištění. 

 Fussenegger je významná textilní společnost, zabývající se převážně vysoce kvalitním bytovým textilem. Na Rakouském trhu je absolutní špičkou v oblasti ložního prádla. Ložní prádlo má každý rok nové sezónní kolekce dle nejnovějších designů a nadčasových, ale vždy moderních standardů. 

 Schlafgut je německá firma jež vyrábí zejména povlečení a velmi kvalitní prostěradla. Firma pracuje převážně s přírodními surovinami, zejména bavlnou. Je kontrolováno, zda bavlna pochází ze 100% organického pěstování bez znečišťujících látek. Firma velice dbá na udržitelnost a tak celý výrobní proces, včetně balení se děje na jednom místě. Prostěradla Schlafgut se vyrábí v několika velikostech a široké barevné škále. Prostěradla jsou odolná proti žmolkování a tvarově stabilní.