Deky a plédy

Podzim je zde. Listí se zabarvuje do krásných barev žluté, oranžové a červené. Pomalu se ochlazuje a je čas na si pořídit teplou přikrývku, deku, či pléd. K televizi, na terasu nebo i do postele. Na našem e-shopu i prodejně najdete deky v krásných barvách, zajímavé provedení a různé materiály...
0 Menu Hledat

Měkoučké deky, plédy a dekorační polštářky jsou bytové doplňky, kterých není nikdy dost. Příjemnou deku oceníte především ve chvílích odpočinku ať už je to večer u televize nebo v létě venku u táboráku. 

Nabízíme deky do ložnice, hrací deky pro děti, deky které můžete využít jako přehoz na sedačku a příjemné plédy, které jsou vhodné na přikrytí, ale i jako přehoz přes postel. Barevné deky Irisette Vás budou bavit. Jsou měkké a heboučké, vyrábí se ve velkém množství barevných odstínů a můžete je tak snadno doladit do Vašeho interiéru. Jsou vyrobené z jemného mikrovlákna a zaujmou zajímavými odlesky. Deky můžete vybírat z jednobarevných variant, ale i proužkované nebo nápadité deky s hvězdičkami. Deky Irisette jsou dárkově balené s mašlí a jsou perfektním nápadem na dárek pro kohokoli. Stále oblíbené jsou i deky s beránkem a prošívané dekorační deky. 

Máte rádi vlnu? Pak Vás nadchnou vlněné deky z umělecké tkalcovny Strmilov. Deky a plédy z tkalcovny jsou opravdovým uměleckým dílem. Jejich jedinečnost začíná už u přípravy rouna, spřádání, barvení a vlastní tkaní se speciální úpravou. Vlněná deka Vám vydrží stále stejná mnoho let. 

Velmi oblíbeným doplňkem interiéru jsou plédy. Pléd můžete použít při stlaní jako přehoz přes postel, ale také na přikrytí. Pletené plédy jsou pružné a měkké. Krásné je doplnit je dekoračními polštářky ze stejného materiálu. Nabízíme originální plédy, vyrobené pouze v omezeném množství značky Ligne Pure nebo plédy STOF, ke kterým nabízíme i dekorační látky v metráži. Do dětského pokoje nabízíme velké množství nápaditých dek s oblíbenými motivy nebo pléd na postel s bambulkami.