Bytový textil
0 Menu Hledat

Dětská přikrývka MIMI COTTON (90x135, 200 g/m2)

Every na objednávku
Dětská vyvařovací ložní souprava MIMIi COTTON kombinuje jemný komfort čisté bavlny a vysokou hygienu lůžka. Ta je udržována praním ložních výrobků Cotton při teplotě 95°C a sušením do 120°C. Tyto dětské ložní výrobky jsou alergicky zcela neutrální a jsou
750 Kč cena za kus
ks

Podrobné informace

Dostupnost: na objednávku
Rozměry (cm): 90x135, 200 g/m2
Výrobce: Every
Materiál: 100% bavlna
Údržba: maximální teplota 95° Sušení v sušičce normální teplota (dvě tečky) Zákaz bělení Žehlení při 150°

Další informace

Dětskou vyvařovací přikrývku MIMI COTTON tvoří jemná povrchová tkanina ze 100% bavlny a náplň obsahuje značková tvarovaná dutá vlákna, která jsou zcela odolná vůči mikroorganismům. Přikrývka je středně hřejivá a při kontaktu s pokožkou vzniká příjemný pocitový efekt. Je vhodná pro celoroční používání.

Dětský polštář MIMI COTTON je složený ze dvou oddělitelných částí. Obalu, který je vyroben z jemné tkaniny ze 100% bavlny podložené tenkým prošitým rounem. Obal opatřený zipem je snímatelný a samostatně pratelný. Druhá část–náplň, je uložena v samostatném vaku se zipem a obsahuje směs chomáčkových dutých vláken kombinovaných se speciálními pružnými polyuretanovými tyčinkami. Zipové vybavení polštáře umožňuje regulaci množství náplně podle potřeby.

Vybrat můžete ze dvou typů polštářků - klasický o velikosti 40x60 cm se snímatelným vakem, který lze samostatně prát nebo polštářek BATOLE pro nejmenší miminka, který je pod hlavičkou téměř rovný.