Moderní zpracování a nadčasový design – koberce Stepevi

0 Menu Hledat

Dokonalé řemeslné zpracování s dlouholetou tradicí a kvalitní materiály skloubené s požadovanými nadčasovými designy moderních interiérů. Široká paleta barev, tradiční postupy barvení a umělecky navržené vzory.

Značka Stepevi byla založená jako rodinný podnik již v roce 1919 v tureckém Istambulu. Tehdy ještě vládla móda tradičních perských vzorů, která postupem času změnila tvář do podoby aktuálních kolekcí, postavená na základech kreativity a touhy dělat koberce jako klíčový prvek interiérového designu. Společnost se také stala lídrem trhu v průběhu tří generací úspěšného podnikání. Dnes je nesporným měřítkem současných butiků s koberci v Londýně, Paříži, Miláně, Istanbulu, New Yorku, Dubaji a mnoho dalších designových metropolích světa.

Duch historie řemeslné výroby a kultury koberců, hluboce zakotvené v zemi s kořeny výroby koberců, je nyní znovuzrozen se značkou STEPEVI, se silným důrazem na vytříbenost moderních vzorů koberců a bytových doplňků. Stepevi slaví úspěchy po celém světě a potvrzuje bohaté zkušenosti a odborné znalosti v oblasti světové produkce koberců. Kombinace tradičních technik s novými technologiemi podtrhují inovativní kolekce inspirované nejnovějšími módními barvami a texturami.

Širokou nabídku koberců a vzorníků Stepevi najdete na prodejně Koberců Habitat (V. Nezvala 977, Náměšť nad Oslavou).