Koberce
0 Menu Hledat

Outdoorový koberec Sanderson Manila artichoke 446407 (140x200)

Brink & Campman na objednávku novinka

    Pojďte ven s naší krásnou novou kolekcí venkovních koberců. Přinášíme Vám odvážné, odolné koberce vůči povětrnostním vlivům pro vaši zahradu, terasu nebo balkón, které lze také snadno použít uvnitř Vašeho domova. Perfektní pro všechny ty dlouhé letní dny. 

 Pokyny pro péči: koberec doporučujeme vysávat pouze bez rotačního kartáče. Pokud je koberec ušpiněný, tak místo očistěte vodou s čistícím prostředkem. Podklad může být měkký, jakmile koberec navlhne, ale je to normální jev. Když je koberec vyčištěný nebo mokrý, bylo by dobré ho přesunout z mokrého prostředí a otočit vzhůru nohama, abyste vysušili povrch pod ním, protože voda by prošla kobercem. Při umístění na nekrytou dřevěnou terasu doporučujeme koberec odstranit nebo alespoň otočit za vlhkého počasí, protože by to mohlo způsobit plísně nebo reakci mezi latexem a dřevem. Koberec je odolný proti vodě. Chcete-li prodloužit životnost koberce, doporučujeme Vám jej za špatného počasí a na zimní měsíce skladovat doma.

Zvolte velikost:
7 124 Kč cena za kus
ks

Podrobné informace

Dostupnost: na objednávku
Rozměry (cm): 140x200
Výrobce: Brink & Campman
Materiál: 100% polypropylen
Umístění v interiéru: terasa
Výška vlasu (mm): 6
Hmotnost (g/m2): 2800

Další informace

   Holandská společnost Brink&Campman  vyrábí kvalitní koberce od roku 1897. Kombinace více než 100 let zkušeností, znalostí, know-how a nikdy nekončící proces vývoje produktů vybudovaly značce B&C věhlas jak doma v Holandsku, tak po celém světě. Pravidelně vytváří nové kolekce; tyto kolekce jsou ovlivněny nejnovějšími trendy a tendencemi v módě, nábytkářství a dalších příbuzných odvětvích. B&C se již roky specializuje ve třech typech koberců: axminsterských tkaných kobercích, ručně taftovaných kobercích a ručně vázaných kobercích. Brink&Campman také prodává krásné kolekce koberců od známých anglických designových značek Scion, Harlequin a Sanderson, stejně jako Bluebellgray, Wedgewood a Ted Baker.