Pielsa, z kraje pomerančových květů

0 Menu Hledat

Hledáte-li něžnou romantiku v moderním duchu a prvotřídní zpracování materiálů, inspiraci jistě najdete u španělského výrobce PIEL, S.A., zabývajícího se výrobou vysoce kvalitního bytového textilu.

Značka byla založena v roce 1976, v regionu Valencie, jež je znám zvláště pro své kouzelné Pobřeží pomerančových květů (Costa del Azahar), bohatou historii a nekonečné pomerančové sady.

Pielsa produkuje širokou škálu textilních výrobků jako jsou látky, deky, plédy, ložní prádlo a doplňky. Deky Pielsa jsou vhodné pro děti již od narození a jsou doporučovány i alergikům pro své hypoalergenní vlastnosti.

Společnost investuje do výzkumu a vývoje, prostřednictvím vlastního managementu kvality, výzkumu a vývoje včetně inovací. Navrhuje inovativní a konkurenceschopné výrobky s technickými zárukami prostřednictvím optimalizovaných výrobních procesů. Přidanou hodnotou je vytříbený design a dokonalé zpracování výrobků. Přínosem firmy je i ohleduplnost vůči životnímu prostředí včetně vlastního zdroje dodávek energie. PIEL S.A. vlastní certifikáty kvality OEKO-TEX, ETHICA-TEX a další.