Plážové osušky

Léto je v plném proudu. Nedílnou součástí léta je koupání a opalování a k tomu patří plážová osuška. U nás si vyberete z celé řady osušek. Jednobarevné, s květinovými či zvířecími motivy. Osušky klasického tvaru, nebo kruhové osušky pro dva.
0 Menu Hledat

O značce LASA / LASA HOME

Společnost LASA byla založena Armandem da Silva Antunesem již v roce 1971 v Portugalsku. Společnost se z počátku zaměřovala na výrobu kapesníků a kuchyňských utěrek, v roce 1980 zahájila průmyslový projekt výhradně zaměřený na výrobu froté osušek, ručníků, koupelnových předložek a županů.

Dnes se firma LASA skládá z několika samostatných divizí, všechny její části se nacházejí na severu Portugalska, v Guimarães, které je srdcem textilního průmyslu. Z malé značky se stal silný a úspěšný hráč ve svém oboru. Zaměstnávají více než 700 pracovníků a jejich výrobní se rozprostírají na cca 40 000 m2. Svoje produkty vyváží do celé Evropy. 

I přes expanzi si značka nadále zachovává vysokou kvalitu všech produktů, výroba splňuje všechny kritéria výrobního procesu šetrného k životnímu prostředí.