Župany

Kdo by si nepřál po koupeli, či sprše vklouznout do měkkého, hřejivého županu. Župan využijete doma po koupeli, v bazénu či v lázních. Každý musí svůj župan mít! Nabízíme župany pro tatínky, maminky, babičky i dědečky, župany dětské, prostě pro každého.
0 Menu Hledat

O značce LASA / LASA HOME

Společnost LASA byla založena Armandem da Silva Antunesem již v roce 1971 v Portugalsku. Společnost se z počátku zaměřovala na výrobu kapesníků a kuchyňských utěrek, v roce 1980 zahájila průmyslový projekt výhradně zaměřený na výrobu froté ručníků, osušek, županů  koupelnových předložek.

Dnes se firma LASA skládá z několika samostatných divizí, všechny její části se nacházejí na severu Portugalska, v Guimarães, které je srdcem textilního průmyslu. Z malé značky se stal silný a úspěšný hráč ve svém oboru. Zaměstnávají více než 700 pracovníků a jejich výrobní se rozprostírají na cca 40 000 m2. Svoje produkty vyváží do celé Evropy. 

I přes expanzi si značka nadále zachovává vysokou kvalitu všech produktů, výroba splňuje všechny kritéria výrobního procesu šetrného k životnímu prostředí.