Dětské koberce

0 Menu Hledat

S dětským kobercem rovnou do pohádky! Pořiďte dětem do pokojíčku krásný pestrobarevný dětský koberec s oblíbeným zvířátkem.

Dětské koberce i pro alergiky

U alergických dětí se vyhněte vlněnému koberci, který může vyvolat projevy alergie, a kupte rovnou dětský koberec z moderních materiálů. Jedno takové řešení nabízí značka Arte Espina, která vyrábí dětské koberce z kvalitního patentovaného akrylového vlákna Espirelle. Koberce Arte Espina se vzhledově i na omak velmi podobají vlněným kobercům. Vynikají odolností vůči opotřebení,dlouhou životností a díky pokrokovému složení vláken je snadno vyčistíte.

Právě jednoduchá údržba představuje klíčovou vlastnost všech koberců pro alergiky. Ani dětské koberce nejsou výjimkou. Pokud budete koberec vašich dětí udržovat v čistotě, zabráníte usazování prachu a množení roztočů, kteří jsou za alergie zodpovědní. Správně udržovaný koberec je pro malé děti a alergiky mnohem vhodnější než běžná plovoucí podlaha nebo lino. Prach se totiž drží uvnitř koberce a nevíří vzduchem. V tomto ohledu představují pro malé alergiky dětské koberce výhodu.

Aby bylo dětem teplo

Na dětských kobercích si i ti nejmenší skvěle vyhrají a ještě je od země zahřejí. Vyberte jim do pokojíčku koberec s veselým zvířátkovým nebo pohádkovým motivem. Radost dětem uděláte i originálním kobercem svítícím ve tmě.U malých koberečků vždy použijte protiskluzovou podložku, která zajistí bezpečnost vašich dětí a zabrání sklouznutí koberce po hladké podlaze.