Bytový textil
0 Menu Hledat

Every polštář SAN FAMILY (40 x 60)

Every na objednávku

    

Kvalitní polštář z vyvařovací řady SAN FAMILY.

Polštář SAN FAMILY je složený ze dvou oddělitelných částí. Obalu, který je vyroben z jemné tkaniny ze 100% bavlny podložené tenkým prošitým rounem. Obal opatřený zipem je snímatelný a samostatně pratelný. Druhá část-náplň, je uložena v samostatném vaku se zipem a obsahuje směs chomáčkových dutých vláken kombinovaných se speciálními pružnými polyuretanovými tyčinkami. Zipové vybavení polštáře umožňuje regulaci množství náplně podle potřeby.

Ložní souprava SAN FAMILY kombinuje jemný komfort čisté bavlny a vysokou hygienu lůžka. Ta je udržována praním ložních výrobků SAN Family při teplotě 95°C a sušením do 120°C. Použitím značkové náplně z dutých vláken se v lůžku vytváří alergicky neutrální prostředí vhodné i pro děti do 3 let.

Organická bavlna, z níž jsou produkty vyrobeny je na dotek měkčí, je velmi šetrná k pokožce i z hlediska alergií, dodává výrobkům vysokou životnost. Organická bavlna nezatěžuje životní prostředí zbytkovými pesticidy a splňuje mezinárodní normy GOTS, jež zajišťuje zpracování bavlny bez škodlivých účinků na životní prostředí.

   


Zvolte velikost:
645 Kč cena za kus
ks

Podrobné informace

Katalogové číslo: 0007820
Dostupnost: na objednávku
Rozměry (cm): 40 x 60
Hmotnost náplně (g): 450
Provedení: Polštář
Výrobce: Every
Barva: bílá
Materiál: 100% bavlna výplň polyester PES a polyuretan PUR
Země původu: ČR
Údržba: maximální teplota 95° Sušení v sušičce normální teplota (dvě tečky) Zákaz bělení Chemické čištění

Další informace


 

Mohlo by se vám líbit