Bytový textil
0 Menu Hledat

Every přikrývka DUETO (135 x 220)

Every na objednávku

             

Přikrývka z vysoce hřejivé řady DUETO.

Every DUETO je bavlněná ložní souprava s vysoce hřejivou dvouvrstvou náplní značkových tvarovaných dutých vláken v přikrývce určené do chladného prostředí.

Přikrývka DUETO je opatřena náplní ze dvou vrstev tvarovaných vláken every Fibre LOFT oddělených vzduchovou mezerou. Její konstrukční řešení je zaměřeno na získání co nejvyšších tepelně izolačních parametrů a při zachování příjemného designu. Optimální hustota prošití dává vyniknout náplni o vysokém objemu a vytváří nadýchaný a hřejivý vzhled výrobku. Povrchová tkanina v saténové úpravě dodává přikrývce vyšší komfort.

Organická bavlna, z níž jsou produkty vyrobeny je na dotek měkčí, je velmi šetrná k pokožce i z hlediska alergií, dodává výrobkům vysokou životnost. Organická bavlna nezatěžuje životní prostředí zbytkovými pesticidy a splňuje mezinárodní normy GOTS, jež zajišťuje zpracování bavlny bez škodlivých účinků na životní prostředí.

     


Zvolte velikost:
2 500 Kč cena za kus
ks

Podrobné informace

Katalogové číslo: 200008101
Dostupnost: na objednávku
Rozměry (cm): 135 x 220
Výrobce: Every
Barva: bílá
Materiál: 100% bavlna výplň polyester PES a polyuretan PUR
Provedení: Přikrývka
Hmotnost (g/m2): 2 x 200
Země původu: ČR
Údržba: Sušení v sušičce nižší teplota (jedna tečka) Zákaz bělení Žehlení při 150° Maximální teplota 60° Chemické čištění

Další informace


 

Mohlo by se vám líbit