Samozavlažovací květináče
0 Menu Hledat

Vysoký samozavlažovací květináč Lamela Lilia lesk krémový (28 x 27,5)

Lamela na objednávku
Samozavlažovací květináč Lilia v krémově smetanové barvě, má konický tvar a lesklý povrch. Uvnitř obalu je osazovací vložka, do které vložíme zavlažovací set. S jeho pomocí docílíme snadné péče o rostliny.

Samozavlažovací set obsahuje rošt, hladinoměr s plovákem.

Květináče se zavlažovacím systémem zaručí Vašim rostlinám pravidelný přísun vody a živin. Tímto Vám odpadne každodenní starost o Vaše květinové krásky a rostlinky se Vám odmění bohatým růstem. Rostliny budou dobře prospívat a odmění se Vám bohatým růstem, krásným vzhledem a kvetoucí rostliny budou krásně kvést. Rostliny po přesazení je nutné cca 2 měsíce zalévat na substrát. Po této době by měli být rostliny prokořeněné a dále postačí zalévat do zalévací šachty.

 

Květináče Lilia se vyrábí v různých velikostech, barvách a různými povrchovými úpravami. Květináče Lilia lze doplnit květináči z řady Juka, Malva a Finezia.

Polská firma Lamela již 30 let vyrábí plastové květináče v moderním designu, mnoha barevných variantách a velikostech. Nabízí květináče nejvyšší kvality s důraze na každý detail. Květináče v originálním designu v souladu s moderními trendy v interiérových i zahradních květináčích a obalech. 

 

Zvolte velikost:
590 Kč cena za kus
ks

Podrobné informace

Katalogové číslo: ZC011512_012186
Dostupnost: na objednávku
Rozměr vložky šířka x délka x výška(cm): 28 x 27,5
Rozměry obalu (cm): 30 x 57 (š x d x v nebo Ø x v)
EAN: 5900119745463
Výrobce: Lamela
Typ květináče: Vysoký interiérový samozavlažovací květináč
Materiál: plast
Země původu: Polsko

Další informace


Doporučujeme dokoupit

Mohlo by se vám líbit