Koberce
0 Menu Hledat

Luxusní květinový koberec Morris & Co Pimpernel indigo 028818 (140 x 200)

Brink & Campman na objednávku

                    

Barevný kusový koberec Morris & Co - Pimpernel indigo s bohatým motivem exotických květin. Pestrý koberec, se záplavou květin v béžové a oranžové barvě na modrém podkladu.

Velice kvalitní vlněný koberec, utkaný z jemné ovčí vlny, s vysokou hustotou vlasu. 

Vlna je přírodní materiál, se spoustou výhod. Koberce vyrobené z vlny mají dlouhou životnost, jsou ekologické a samočistící.

Koberce jsou vhodné i pro podlahové vytápění.

Koberce zútulní Váš byt, tlumí hluk a udrží až o 20 % více tepla.

Koberec je skvělým doplňkem, jež dokáže Váš domov zútulnit, doladit, opticky zvětšit, či zmenšit prostor, rozzářit, nebo ztmavit. Jen na Vás záleží, jak naplníte své představy správným výběrem koberce.

Po domluvě lze koberec vyrobit na míru - cena 9776,-Kč/m². V případě výroby koberce na míru je dodací lhůta cca 5 měsíců.

koberce@habitat-cz.cz

Zvolte velikost:
18 303 Kč cena za kus
ks

Podrobné informace

Dostupnost: na objednávku
Rozměry (cm): 140 x 200
EAN: 8719956841064
Země původu: Indie
Výrobce: Brink & Campman
Barva: vícebarevný
Materiál: 95 % vlna, 5 % viskóza
Umístění v interiéru: obývací pokoj, ložnice, hala, pracovna, jídelna
Způsob výroby: ručně tuftovaný
Vzor: květinový
Výška vlasu (mm): 17
Hmotnost (g/m2): 2500

Další informace

   


 


Značka Morris & Co, není jen značkou koberců, ale celého designu v romantickém, Anglickém stylu.

Zakladatelem značky Morris & Co je William Morris, společně s Johnem Henry Dearlem. Nádherné květinové motivy, jež lze nalézt na textiliích, tapetách a dokonce i čajových soupravách, dle návrhů zakladatelů nyní přivádí k životu hlavní designérka značky Jess Clayworth, společně se svým zkušeným teamem. 


Původní skici, jež jsou uloženy v knihovně dokumentů v Kalifornii v Huntingtonu, zkušení návrháři znovu oživili a vytvořili několik úžasných kolekcí.

Koberce Morris & Co vynikají převážně bohatými motivy květin a ptáků, jedinečně sladěné barvy a osobitým vzhledem.

Hlavním motivem jsou květiny, heřmánek a chrpa jsou typické pro Williama Morrise, a Dearle vnesl do skic nádherné lilie a tulipány. Některé  květinové motivy doplňují ptáci a drobné ovoce.

Společnost Morris & Co vyrábí řadu originálních, Morrisových, ikonických vzorů, na ručně všívaných kobercích.


William Morris byl jedním ze zakladatelů hnutí uměleckých řemesel Arts & Crafts, které bojovalo za udržitelnost klasických řemesel a proti strojové výrobě.

Doporučujeme dokoupit

Mohlo by se vám líbit