Koberce
0 Menu Hledat

Moderní kusový koberec Harlequin Rhythym Saffron 40906 (140x200)

Brink&Campman na objednávku

Měkký vlněný koberec s neotřelým vzorem.  K dispozici je ve dvou barevných variantách - teplé žlutošedé a luxusní modrošedé.


Objednejte si ve dnech 26. 11. - 28. 11. 2021 nad 500 Kč a máte od nás dopravu kurýrem po celé ČR ZDARMA.
Zvolte velikost:
13 892 Kč cena za kus
ks

Podrobné informace

Dostupnost: na objednávku
Rozměry (cm): 140x200
Výrobce: Brink&Campman
Barva: žlutošedá (žlutá, šedá, oranžová)
Materiál: vlna
Umístění v interiéru: obývací pokoj, hala, pracovna, ložnice
Způsob výroby: ručně tuftovaný
Výška vlasu (mm): 12
Hmotnost (g/m2): 4500

Další informace

Holandská společnost Brink&Campman  vyrábí kvalitní koberce od roku 1897. Kombinace více než 100 let zkušeností, znalostí, know-how a nikdy nekončící proces vývoje produktů vybudovaly značce B&C věhlas jak doma v Holandsku, tak po celém světě. Pravidelně vytváří nové kolekce; tyto kolekce jsou ovlivněny nejnovějšími trendy a tendencemi v módě, nábytkářství a dalších příbuzných odvětvích. 

 B&C se již roky specializuje ve třech typech koberců: axminsterských tkaných kobercích, ručně taftovaných kobercích a ručně vázaných kobercích. 

Brink&Campman také prodává krásné kolekce koberců od známých anglických designových značek Scion, Harlequin a Sanderson, stejně jako Bluebellgray, Wedgewood a Ted Baker.

Slovo Harlequin znamená pestrou barvu nebo vzor, což skvěle vystihuje charakter designu této značky.  Vedle digitálního designu naši designéři rádi vezmou do ruky štětec a experimentují s vodními barvami, inkoustem a dalšími, aby vytvořili nové směsice barev. Spojením inovativních výrobních technik a nespoutaného designu si značka vysloužila pověst vysoce módní značky, která udává trendy.