Koberce
0 Menu Hledat

Moderní kusový koberec Harlequin Shore Truffle 40605 (140x200)

Brink&Campman

Nejste příznivci extravagantních vzorů a barev, ale zároveň nechcete, aby váš koberec byl obyčejný. Koberec Harlequin Shore Truffle je přesně pro vás. Vlněný koberec s viskózovým vzorem se hodí do každého interiéru a v každém interiéru bude nepřehlédnutelný.

Zvolte velikost:
13 251 Kč cena za kus
ks

Podrobné informace

Dostupnost: do 14 dnů
Rozměry (cm): 140x200
Výrobce: Brink&Campman
Typ květináče: obdélník
Barva: tmavěšedý
Materiál: vlna/viskóza
Umístění v interiéru: obývací pokoj, ložnice, hala, pracovna
Způsob výroby: ručně tuftovaný
Výška vlasu (mm): 12
Hmotnost (g/m2): 4500

Další informace

Holandská společnost Brink&Campman  vyrábí kvalitní koberce od roku 1897. Kombinace více než 100 let zkušeností, znalostí, know-how a nikdy nekončící proces vývoje produktů vybudovaly značce B&C věhlas jak doma v Holandsku, tak po celém světě. Pravidelně vytváří nové kolekce; tyto kolekce jsou ovlivněny nejnovějšími trendy a tendencemi v módě, nábytkářství a dalších příbuzných odvětvích. 

 B&C se již roky specializuje ve třech typech koberců: axminsterských tkaných kobercích, ručně taftovaných kobercích a ručně vázaných kobercích. 

Brink&Campman také prodává krásné kolekce koberců od známých anglických designových značek Scion, Harlequin a Sanderson, stejně jako Bluebellgray, Wedgewood a Ted Baker.

Slovo Harlequin znamená pestrou barvu nebo vzor, což skvěle vystihuje charakter designu této značky.  Vedle digitálního designu naši designéři rádi vezmou do ruky štětec a experimentují s vodními barvami, inkoustem a dalšími, aby vytvořili nové směsice barev. Spojením inovativních výrobních technik a nespoutaného designu si značka vysloužila pověst vysoce módní značky, která udává trendy.