Koberce
0 Menu Hledat

Moderní kusový koberec Sanderson Poppies red/orange 45700 (140x200 cm)

Brink&Campman na objednávku

Jste milovníky květin a obzvlášť vlčích máků a smutníte, když nastane podzim a po květech není v přírodě ani památky? S kobercem Poppies si jejich krásu můžete užívat celý rok. Zdobí ho totiž vzor právě vlčích máků, a to hned ve dvou barevných variantách.

Zvolte velikost:
14 251 Kč cena za kus
ks

Podrobné informace

Dostupnost: na objednávku
Rozměry (cm): 140x200 cm
Výrobce: Brink&Campman
Barva: červenorůžovooranžový (červená, oranžová, růžová)
Materiál: 100% vlna
Umístění v interiéru: obývací pokoj, ložnice, hala, pracovna
Způsob výroby: ručně tuftovaný
Výška vlasu (mm): 12
Hmotnost (g/m2): 4500

Další informace

Holandská společnost Brink&Campman  vyrábí kvalitní koberce od roku 1897. Kombinace více než 100 let zkušeností, znalostí, know-how a nikdy nekončící proces vývoje produktů vybudovaly značce B&C věhlas jak doma v Holandsku, tak po celém světě. Pravidelně vytváří nové kolekce; tyto kolekce jsou ovlivněny nejnovějšími trendy a tendencemi v módě, nábytkářství a dalších příbuzných odvětvích. 

 B&C se již roky specializuje ve třech typech koberců: axminsterských tkaných kobercích, ručně taftovaných kobercích a ručně vázaných kobercích. 

Brink&Campman také prodává krásné kolekce koberců od známých anglických designových značek Scion, Harlequin a Sanderson, stejně jako Bluebellgray, Wedgewood a Ted Baker.

Sanderson, jedna z nejstarších britských značek bytového textilu založená Arthurem Sandesonem. Její historie sahá až do roku 1860 a spojuje klasické ručně malované vzory se svěžími a živými barvami, které jsou elegantní a přístupné zároveň. Sanderson patří do těch domácností, kde sice záleží na stylu, avšak ne na úkor pohodlí.  V 50. letech 20. století firma koupila také návrhy a tapety značky Morris&Co a dnes obě značky patří do největší skupiny značek bytového textilu, Style Library.