Matrace
0 Menu Hledat

Ortopedická pružinová matrace F5 (180 x 200)

Vegas 10 % sleva
Komfortní ortopedická pružinová matrace z kolekce KOMFORT - model F5
Zvolte velikost:
21 451 Kč 19 306 Kč cena za kus
ks

Podrobné informace

Dostupnost: na objednávku
Rozměry (cm): 180 x 200
Výrobce: Vegas
Snímatelný potah: ano
Celková výška matrace (cm): 20
Nosnost (kg): 120
Praní potahu: ano

Další informace

Kvalitní pružinová matrace, každá strana má jinou tvrdost - 3 střední a 4 středně tvrdá, výška 18 cm bez potahu, nosnost 120 kg.

Použité materiály:

Pružinový blok - Výška12 cm. Nezávislý pružinový blok systému „TFK“ (každá pružina je v samostatné taštičce z netkané textilie). Hustota – 256 pružin na 1m2, záruka činí 20 let. Výrobce „AGRO“ (Německo).

Latexová deska - Výška 3 cm. Přírodní latex – materiál získaný z mízy kaučukového dřeva (s hustotou 65kg/m3). Tento materiál vyniká antialergickými a hygienickými vlastnostmi, zabezpečuje dokonalou provzdušenost a má dlouhou životnost. Suroviny se dovážejí z jihovýchodní Asie. Výrobce „ARTILAT“ (Belgie), vyrobeno v České republice (Nymburk).

Kokosová deska - výška 2 cm. Slisovaná kokosová vlákna s vysokou hustotou v podobě desky nebo celistvého bloku nepodléhají hnilobným procesům. Kokosová vlákna jsou naimpregnovaná latexem, což jim dodává velkou pevnost, elasticitu a navíc mají antibakteriální a antialergické vlastnosti.

Bavlněné plátno - Přírodní materiál vytvořený z lisovaných vrstev bavlněných nití. Používá se pro vodní vzdušnou regulaci, zabezpečuje ideální mikroklima.

Potah - Přírodní materiál vytvořený z lisovaných vrstev bavlněných nití. Používá se pro vodní vzdušnou regulaci, zabezpečuje ideální mikroklima.

 

Vhodná podložka:  pevný lamelový nebo masivní rošt.