Matrace
0 Menu Hledat

Ortopedická taštičková matrace model F5 (200 x 200 )

Vegas na objednávku
Ortopedická taštičková matrace - Vegas Comfort F5

Matrace je vhodná pro děti až do věku 20 let, kdy se využívá hlavně tvrdší část matrace. Až dítě odroste, matrace se otočí a dále ji může používat dospělý a aktivní člověk. matrace je vhodná při bolestech páteře, které se šíří celými zády. stejně tak pro lidi, kteří často spí na zádech nebo mají sedavé zaměstnání.

Každá strana má jinou tvrdost - 3 střední a 4 středně tvrdá. 

Záruka je 25 let na taštičkové jádro a 36 měsíců na celou matraci. 

Zvolte velikost:
27 998 Kč cena za kus
ks

Podrobné informace

Dostupnost: na objednávku
Rozměry (cm): 200 x 200
Výrobce: Vegas
Snímatelný potah: ano
Celková výška matrace (cm): 22
Nosnost (kg): 130
Praní potahu: ano

Další informace

Matrace obsahuje taštičkové jádro Medizone R1000 s hustotou taštiček 256ks/m2. Na jedné straně je vložena kokosová deska o tloušťce 2 cm, aby vytvořila tvrdší lůžko, na druhé, měkčí, je jen 1cm materiál z konopných vláken OrtoHemp a 3 cm přírodního latexu, který naopak pocit během spánku příjemně změkčuje. Celý produkt je zabalený do komfortního antibakteriálníhopotahu Bambootex, který lze odzipovat po všech 4 stranách a lze jej prát v pračce na 40°C. Taštičková matrace Comfort F5 je antibakteriální, antialergická a hygienická.

Složení:

1 Potah Poťah Bambootex

Pletený potah z ekologického úpletu Bambootex je měkký a velmi odolný. Má blahodárné účinky na pokožku a vytváří optimální mikroklima lůžka. Zachovává vlastnosti i po mnoha praních. Potah je možné prát v pračce při teplotě max. 40 ° C.

2 Latex Latex

Přírodní latex – materiál, získaný z mízy kaučukového dřeva (o hustotě 65 kg/m3). Tento materiál vyniká antialergickými a hygienickými vlastnostmi, zajištuje dokonalou prodyšnost a má dlouhou životnost.

3 Orto Hemp Orto Hemp

Přírodní materiál z konopných vláken šetrný k životnímu prostředí, který se vyrábí technologií vpichování jehlou, což je bezpečně upevňuje do jednotné husté vrstvy. Používá se na dosažení potřebné tvrdosti matrace, zatímco má zvýšenou flexibilitu a dokonale se přizpůsobuje konturám těla.

4 Medizone R1000 Medizone R1000

Unikátní blok nezávislých ocelových pružin s odlišnými zónami. Vyvážené rozdělení zón po celé délce matrace nejúčinněji zohledňuje anatomii lidského těla. Přesně reaguje na zátěž a poskytuje optimální ortopedický efekt. Průměr pružiny 60 mm. Výška pružinového bloku je 140 mm.

5 Nábytková síťka Nábytková síťka

Ochranná vrstva, která se používá na oddělení pružinového bloku a měkkých vrstev matrace, chrání je před opotřebením.

6 Kokosová deska Kokosová vrstva

Přírodní materiál sestávající ze slisovaných kokosových vláken nasycených latexem.

Tricover

Moderní technologie balení matrace do nylonové síťky, která se natáhne na matraci a těsně se uzavře na obou koncích. Chrání matraci před předčasným opotřebením, udržuje vrstvy materiálů v matraci pod potahem ve stabilní poloze a prodlužuje její životnost.