Matrace
0 Menu Hledat

Ortopedická taštičková matrace model M1 (140 x 200 )

Vegas 20 % sleva
Kvalitní taštičková matrace z kolekce MODERN, asymetrická matrace s vynikajícími klimatickými vlastnostmi. Vydrží zatížení až 150 kg, tvrdost střední. MODERN M1
Zvolte velikost:
27 183 Kč 21 747 Kč cena za kus
ks

Podrobné informace

Dostupnost: do 7 dnů
Rozměry (cm): 140 x 200
Celková výška matrace (cm): 20 + potah
Výrobce: Vegas
Snímatelný potah: ano
Nosnost (kg): 150

Další informace

Výška matrace 22 cm /20 cm bez potahu a bavlněného plátna/, zatížení 150 kg

Pružinový blok - výška 13 cm. Exkluzivní nezávislý pružinový blok systému Vernestet S 300 (každá pružina je v samostatné taštičce z netkané textilie, zdokonalené uspořádání pružin ve tvaru včelích plástů, hustota - 296 pružin na 1m2). Záruka činí 20 let. Výrobce "AGRO" (Německo).


Climalatex - výška 3 cm. Sedm zón tvrdosti. Latex se zdokonalenou vodní a vzdušnou regulací. Díky jedinečnému tvaru zvyšuje bodovou elasticitu matrace. Výrobce "ARTILAT" (Belgie), vyrobeno v České republice (Nymburk).


Latexová deska - výška 3 cm. Přírodní latex - materiál získaný z mízy kaučukového dřeva (s hustotou 65kg/m3). Tento materiál vyniká antialergickými a hygienickými vlastnostmi, zabezpečuje dokonalou provzdušenost a má dlouhou životnost. Suroviny se dovážejí z jihovýchodní Asie. Výrobce "ARTILAT" (Belgie), vyrobeno v České republice (Nymburk).


Bavlněné plátno - přírodní materiál vytvořený z lisovaných vrstev bavlněných nití. Používá se pro vodní vzdušnou regulaci, zabezpečuje ideální mikroklima.


Nábytková síťka - bezpečnostní mezivrstva rozděluje pružinový blok a měkkou náplň.


Potah - snímatelný potah. Trikotová látka COOLMAX (280g/m2) s vlákny "COOLMAX® Advance" vyrobená společností "Bodet & Horst" (Německo). Rychle odvádí vlhkost, díky čemu povrch matrace zůstává suchý a komfortní. Potah je tvarově prošitý s klimatizační výplní a netkanou textilií.

Vhodná podložka: polohovatelný lamelový nebo masivní rošt.