Matrace
0 Menu Hledat

Ortopedická taštičková matrace model M1 (200 x 200 )

Vegas na objednávku
Ortopedická taštičková matrace - Vegas Modern M1

Matrace model M1 je vhodná zejména pro lidi s vyšší nebo nadměrnou hmotností. Zároveň díky svým vlastnostem dokonale poslouží vytíženým lidem, kteří si svůj čas umí a potřebují dokonale plánovat. Díky dvěma různým stranám tvrdosti je matrace velmi flexibilní i v případě potřeby změny momentální tvrdosti lůžka. Pokud nemáte čas na sport či fyzickou aktivitu, matraci si jednoduše otočíte na druhou stranu, aby tělo během noci pohodlně odpočívalo a relaxovalo. Matrace Modern M1 je vhodná při bolestech páteře šířících se po celých zádech.

Každá strana má jinou tvrdost - 4 středně tvrdá (vrchní strana) a 3 střední (spodní strana).

Záruka je 25 let na taštičkové jádro a 36 měsíců na celou matraci

 

Zvolte velikost:
37 233 Kč cena za kus
ks

Podrobné informace

Dostupnost: do 7 dnů
Rozměry (cm): 200 x 200
Výrobce: Vegas
Snímatelný potah: ano
Celková výška matrace (cm): 22
Nosnost (kg): 160
Praní potahu: ano

Další informace

Následník nejoceňovanější a nejoblíbenější matrace Vegas, teď ještě s lepšími a zdokonalenými vlastnostmi. Taštičkové jádro Medizone X1200 s hustotou taštiček 296ks/m2, které je použité v celé kolekci Modern, patří svou vyjímečností k unikátům ve střední Evropě. Díky lépe využitému prostoru matracového jádra udrží matrace vysokou zátěž až 160 kg na jednu osobu.

Složení:

1 Potah Poťah CrystalTex

Potah je vyrobený z měkké tkaniny CrystalTex s viskózovými vlákny. Tato tkanina „dýchá“ a zabezpečuje větrání matrace. Schopnost absorbovat a odpařovat nadměrnou vlhkost vytváří příznivé mikroklima pro pokožku spícího člověka. Dizajn tohoto potahu je doplněný větracími otvory a odolnými držadly pro pohodlné otáčení matrace. Potah je odnímatelný a je možné ho prát v pračce při teplotě max. 40 ° C.

2 Climalatex Climalatex

Přírodní latex vylepšený perforací a zvýšenou ventilací. Má reliéfní tvar se sedmi pohodlnými zónami a mikromasážním efektem. Spolehlivě se přizpůsobuje konturám těla a navozuje relaxaci.

3 Orto Hemp Orto Hemp

Přírodní materiál z konopných vláken šetrný k životnému prostředí, který se vyrábí technologií vpichování jehlou, což je bezpečně upevňuje do jednotné husté vrstvy. Používá se na dosažení potřebné tvrdosti matrace, zatímco má zvýšenou flexibilitu a dokonale se přizpůsobuje konturám těla.

4 Medizone X1200 Medizone X1200

Unikátní blok nezávislých ocelových pružin s odlišnými zónami. Vyvážené rozdělení zón po celé délce matrace nejúčinněji zohledňuje anatomii lidského těla. Pravidelné uspořádání pružin zvyšuje přípustné zatížení. Průměr pružiny 60 mm. Výška pružinového bloku je 140 mm.

5 Nábytková síťka Nábytková sieťka

Ochranná vrstva, která se používá na oddělení pružinového bloku a měkkých vrstev matrace, chrání je před opotřebením.

6 Latex softgel Latex softgel

Klasický přírodní latex vyrobený ze zpěněné šťávy kaučukovníku Hevea byl vylepšený přidáním unikátního chladivého gelu SoftGel. Mikrogranule gelu vytváří optimální teplotu pro spánek, při které člověk rychleji usne a obnoví svoji energii.

7 Tricover

Moderní technologie balení matrace do nylonové síťky, která se natáhne na matraci a těsně se uzavře na obou koncích. Chrání matraci před předčasným opotřebením, udržuje vrstvy materiálů v matraci pod potahem ve stabilní poloze a prodlužuje její životnost.