Ručníky a osušky

Dopřejte Vašemu tělu po koupeli luxus v podobě měkkého a hebkého ručníku, či osušky od portugalské značky Lasa. U nás naleznete vždy novou kolekci barev a vzorů. Ručníky a osušky jsou vyrobeny z přírodních materiálů - 100% bavlny. V nabídce lze objevit i ručníky s přídavkem lnu kolekce Linen. Vybrat si můžete froté ručníky a osušky různých gramáží, barev a vzorů.
0 Menu Hledat

O značce LASA / LASA HOME

Společnost LASA byla založena Armandem da Silva Antunesem již v roce 1971 v Portugalsku. Společnost se z počátku zaměřovala na výrobu kapesníků a kuchyňských utěrek, v roce 1980 zahájila průmyslový projekt výhradně zaměřený na výrobu froté ručníků, osušek, županů  koupelnových předložek.

Dnes se firma LASA skládá z několika samostatných divizí, všechny její části se nacházejí na severu Portugalska, v Guimarães, které je srdcem textilního průmyslu. Z malé značky se stal silný a úspěšný hráč ve svém oboru. Zaměstnávají více než 700 pracovníků a jejich výrobní se rozprostírají na cca 40 000 m2. Svoje produkty vyváží do celé Evropy. 

I přes expanzi si značka nadále zachovává vysokou kvalitu všech produktů, výroba splňuje všechny kritéria výrobního procesu šetrného k životnímu prostředí.