Květinové dekorace

Nabízíme Vám nejkrásnější umělé květiny a květinové dekorace od světoznámých firem.
0 Menu Hledat

Patříte k milovníkům květin? Nabízíme luxusní umělé květiny holandské značky Silk-ka, francouzské značky SIA Home Fashion a EDG. Dokonalé propracování detailů květin nadchne i zkušeného floristu, umělé květiny vypadají jako živé. S těmito květinami  budou Vaše dekorace vždy originální. Zvláštnost značek spočívá v každoročním tvoření čtyř rozsáhlých kolekcí květin. Díky bohaté nabídce můžete vytvářet pestré dekorace, doplňovat a měnit kytice podle nálady nebo aktuálního ročního období. Výrobci se neustále inspirují materiály, květinami a barvami.

Pro jarní období najdete v květinách velký výběr rozkvetlých magnolií, nádherné kytice tulipánů nebo větvičky rozkvetlých třešní. Začátek léta přivítejte umělou květinou nádherných pivoněk a postupně nechte ve vázách rozkvétat kytice růží nebo hortenzií. Všechny květiny jsou tvořeny podle květin , které najdete v přírodě a mnohé jsou od nich k nerozeznání. Tvořte květinové dekorace, které Vám nikdy neuvadnou. 

Hotové umělé kytice jsou nádherným dárkem pro každou ženu. Svázané, připravené kytice jsou jako živé. Nejoblíbenější jsou míchané kytice z více druhů květin. Z jednodruhových potom připravené kytice růží, pivoněk a tulipánů. K umělým květinám nabízíme i originální skleněné nebo keramické vázy. Výrobci Silk-ka a SIA nezapomínají ani na krásu pokojových květin. Celé rostliny orchidejí včetně kořenového balu a kořenů jsou dotaženy k naprosté dokonalosti. 

Podzim vyzývá k dekorování přírodnin. V nabídce umělých květin Silk-ka a  SIA najdete také velké množství větví, prutů s podzimními plody rostlin a i malých větviček. Výrobci Vás překvapí ztvárněním rostlin ve všech fázích. 

Pro zimní období a vánoční dekorace nabízíme každý rok velký výběr nových zlatých, stříbrných, měděných nebo zasněžených okrasných větví. Podle Vaší fantazie můžete tvořit s větví plných korálků, ledových květů nebo plodů. Vše je tvořeno tak, aby bylo možné vytvářet stále nové, zajímavé a vkusné kombinace.